BILLY IDOL

BRATISLAVAAEGON Arena NTC
20.06.201419:30

BILLY IDOL 20.JÚNA 2014 VYSTÚPI V AEGON ARÉNE NTC V BRATISLAVE

 

XL group a Live Nation Czech republic s potešením oznamuje, že rocková legenda Billy Idol vystúpi 20.júna 2014 v AEGON Aréne NTC v Bratislave.


Tak takto to Billy rozbalil v NTC.


 

Vstupenky pre imobilných si zakupujte v sektore "IMOBILNÍ / DOPROVOD", vyznačený na mapke nad sektorom A. 

Každý  musí mať zakúpenú vlastnú vstupenku, teda aj doprovod.


ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI KONCERTE BILLY IDOL

 

1.     DÁTUM A MIESTO KONANIA

        20.6.2014

        AEGON Arena NTC, Príkopova ul., Bratislava

 

2.     OTVORENIE brán AEGON Areny NTC je cca o 18,00 hod.

 

3.     ZAČIATOK KONCERTU JE PLÁNOVANÝ na 19,30 hod.

 

4.     ZOZNAM NEPOVOLENÝCH PREDMETOV

        Je prísne zakázané vnášať do priestorov konania koncertu sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a profesionálne fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu.

 

5.     BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA

        Celý areál AEGON Areny NTC je počas trvania koncertu prísne strážený súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá bude okrem stráženia areálu dohliadať aj na dodržiavanie poriadku. Organizátor si vyhradzuje právo nevpustiť na štadión prípadne vyviesť z areálu NTC osoby, u ktorých je podozrenie konzumácie alkoholických nápojov, resp. iných omamných látok, spôsobujúcich agresívne správanie a tým ohrozovanie iných návštevníkov koncertu. Návštevníci predstavenia sú povinní riadiť sa bezpečnostnými pokynmi bezp. služby a príslušníkov Policajného zboru SR.

       

        Organizátor nezodpovedá za škody spôsobené nedisciplinovaným chovaním publika. Organizátor rovnako nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností (napr. peňazí, dokladov, šperkov, hodiniek, mobilných telefónov a pod.)

       

6.     OBČERSTVENIE A STÁNKY S REKLAMNÝMI PREDMETMI

        V priestoroch štadióna budú k dispozícii stánky s občerstvením a nápojmi a tiež dva stánky s darčekovými a reklamnými predmetmi BILLY IDOL, ktoré zabezpečuje a predáva priamo produkcia BILLY IDOL.

        Šatňa nie je k dispozícii.

 

7.     DOPRAVA NA KONCERT A PARKOVANIE

Odporúčame na koncert prísť mestskou hromadnou dopravou. Na parkovanie môžete využiť parkoviská, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti AEGON Areny NTC.

 

8.      PRVÁ POMOC

         Stanovisko prvej pomoci sa nachádza naľavo pred pódiom.

 

9.      FOTO & VIDEO

Je možné používať mobilné telefóny a kompaktné digitálne fotoaparáty. Profesionálne fotoaparáty (s výmennými objektívmi) a videokamery môžu používať len akreditovaní fotografi a tv štáby.

 

10.   POČAS KONCERTU BUDE POUŽITÝ STROBOSKOP A PYROTECHNICKÉ EFEKTY, KTORÉ MÔŽU BYŤ NEBEZPEČNÉ PRE OSOBY TRPIACE EPILEPSIOU.

               

11. POZOR: Upozorňujeme návštevníkov, že vstupenka je cenina a jej falšovanie je vážny priestupok, považovaný za trestný čin, ktorý sa trestá podľa príslušného zákona. Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba cez stránku www.xl.sk alebo na oficiálnych predajných miestach. Znehodnotená alebo dodatočne upravovaná vstupenka je neplatná. Za stratu, odcudzenie, alebo poškodenie vstupenky organizátor nenesie zodpovednosť.

 

Od punkového pioniera k svetovej superstar, BILLY IDOL v populárnej hudbe zanechal jedinečné stopu a jeho meno je v muzike prítomné už neuveriteľné tri dekády. Je rešpektovaný ako pôvodný punk rocker, ktorému sa majstrovsky podarilo vynájsť spôsob ako prepojiť posmešný punkový postoj s pop-rockovým mainstreamom  a zložiť skladby, z ktorých sa stali nestarnúce hity.

 

Stále v neuveriteľne vitálny, Idol vyráža v lete 2014 na túru a dáva fanúšikom niekoľkých generácií príležitosť spievať spolu s ním jeho najväčšie hity. Spolu s ním sa predstaví aj jeho dlhoročný spolupracovník legendárny gitarista Steve Stevens.

 

Ako súčasť neslávne známeho Bromley Contingetu a fanúšik Sex Pistols, Billy Idol sa stal spevákom v populárnej britskej punkovej kapele Generation X, a to od roku 1976 až do rozpadu kapely v roku 1981.

Následne sa rozhodol, že skúsi šťastie v Amerike. Tu sa stretáva s gitarovým géniom Steve Stevensom, čím vzniká jedno z najzásadnejších hudobných spojení v populárnej hudbe. Od tohoto momentu Billy skladá hit za hitom, vrátane  “Rebel Yell,” “White Wedding,” “Dancing With Myself,” "Flesh For Fantasy," “Hot In the City,” "Eyes Without A Face," či "Cradle of Love".

 

V októbri 2014 Billy Idol vydá svoju autobiografiu po názvom  Dancing With Myself (Tanec so sebou samým) a ďalší štúdiový album od roku 2005.

 

Vstupenky v predaji od 12.2.2014 od 10,00 hod. na www.xl.sk

Ďalšie info na:

BillyIdol.Net

3.000 divákov

XL Promotion