FIRE ON ICE Bratislava

Zimný štadión Ondreja Nepelu
07.11.201919:00

ORGANIZAČNÉ POKYNY k SHOW FIRE ON ICE TU.

Pocta svetových hviezd Jozefovi Sabovčíkovi

Osem olympijských medailistov, sedem majstrov sveta, deväť európskych šampiónov a celý rad domácich hviezd -  to je jedinečná krasokorčuliarska šou Fire on Ice, ktorá zavíta do Bratislavy 7. novembra 2019. Po dvoch úspešných show Kings on Ice a Stars on Ice bude slovenská metropola svedkom ďalšej významnej krasokorčuliarskej udalosti. Zimný štadión Ondreja Nepelu ožije výnimočnou show Fire on Ice, ktorá bude venovaná slovenskej krasokorčuliarskej legende, Jozefovi Sabovčíkovi.

FIRE ON ICE Bratislava

Predstavia súčasné i bývalé svetové krasokorčuliarske top hviezdy  – 

olympijský víťaz a štvornásobný majster sveta Alexej Jagudin,

FIRE ON ICE Bratislava

 

európsky šampión Tomáš Verner,

FIRE ON ICE Bratislava

 

olympijskí víťazi Tatiana Totmianinová a Maxim Marinin či svetové akrobatické hviezdy Vladimir Besedin a Alexei Polishchuk.


FIRE ON ICE Bratislava

Olympijský medailista a slovenská legenda Jozef Sabovčík sa šou, ktorá je poctou jeho dlhoročnej kariére, nemôže zúčastniť. Prílet zo Salt Lake City mu znemožnili vážne zdravotné problémy. Šou, ktorej sa zúčastní osem olympijských víťazov bude však v Bratislave 7. novembra podľa plánu. Všetky hviezdy vzdajú svojím vystúpením poctu dlhoročnej kariére našej krasokorčuliarskej legendy. 

Hovorím to s nesmierne ťažkým srdcom. Situácia sa zhoršila natoľko, že bohužiaľ, 31. októbra musím podstúpiť operáciu. Štyri dni po takomto zákroku nie je možné, aby som zvládol cestu cez oceán. Fire on Ice sa musí konať bezo mňa. Šou bude ale určite fantastická, pretože sú tam najväčšie hviezdy svetového ľadu,” povedal Jozef Sabovčík pre Fire on Ice.


XL Promotion