FIRE ON ICE Ostrava

OSTRAVAOstravar Arena
06.11.201919:00

Vstupenky na show FIRE ON ICEv Ostrave sa predávajú len cez TICKETPORTAL.CZ.

 

Klikni SEM.


Pocta svetových hviezd Jozefovi Sabovčíkovi

Osem olympijských medailistov, sedem majstrov sveta, deväť európskych šampiónov a celý rad domácich hviezd -  to je jedinečná krasokorčuliarska šou Fire on Ice, ktorá zavíta do Ostravy 6. novembra 2019. Po dvoch úspešných show Kings on Ice a Stars on Ice bude Ostrava svedkom ďalšej významnej krasokorčuliarskej udalosti. Ostravar arena ožije výnimočnou show Fire on Ice, ktorá bude venovaná slovenskej krasokorčuliarskej legende, Jozefovi Sabovčíkovi. Olympijský medailista, prezývaný Jumping Joe, sa v Bratislave definitívne rozlúči so svojou úspešnou kariérou. 

FIRE ON ICE Ostrava

Po jeho boku sa predstavia súčasné i bývalé svetové krasokorčuliarske top hviezdy  – olympijský víťaz a štvornásobný majster sveta Alexej Jagudin,

FIRE ON ICE Ostrava

 

európsky šampión Tomáš Verner,

FIRE ON ICE Ostrava

olympijská víťazka Adelina Sotnikovová,

FIRE ON ICE Ostrava

olympijskí víťazi Tatiana Totmianinová a Maxim Marinin či svetové akrobatické hviezdy Vladimir Besedin a Alexei Polishchuk a mnoho ďalších hviezd.


FIRE ON ICE Ostrava

Olympijský medailista a slovenská legenda Jozef Sabovčík sa šou, ktorá je poctou jeho dlhoročnej kariére, nemôže zúčastniť. Prílet zo Salt Lake City mu znemožnili vážne zdravotné problémy. Šou, ktorej sa zúčastní osem olympijských víťazov bude však v Ostrave 6. novembra podľa plánu. Všetky hviezdy vzdajú svojím vystúpením poctu dlhoročnej kariére našej krasokorčuliarskej legendy. 

Hovorím to s nesmierne ťažkým srdcom. Situácia sa zhoršila natoľko, že bohužiaľ, 31. októbra musím podstúpiť operáciu. Štyri dni po takomto zákroku nie je možné, aby som zvládol cestu cez oceán. Fire on Ice sa musí konať bezo mňa. Šou bude ale určite fantastická, pretože sú tam najväčšie hviezdy svetového ľadu,” povedal Jozef Sabovčík pre Fire on Ice.

XL Promotion