KATY PERRY

KATY PERRY

BRATISLAVAZimný štadión Ondreja Nepelu
27.02.201521:00

KATY PERRY  PRISMATIC TOUR

ORGANIZAČNÉ POKYNY KU KONCERTU + ORIENTAČNÁ MAPKA

na stiahnutie:

organizačné pokyny (doc)

organizačné pokyny (pdf)

organizačné pokyny VIP (doc)

organizačné pokyny VIP (pdf)

orientačná mapka (jpg)

orientačná mapka (pdf)

 

 

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI KONCERTE KATY PERRY

 

 

1.            DÁTUM A MIESTO KONANIA

                27.2.2015

                SLOVNAFT Arena - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Odbojárov 9, Bratislava

 

2.            OTVORENIE brán štadióna je cca o 18,00 hod.

 

3.            Začiatok koncertu

**********************************************************************

Práve sme obdržali od tour managera koncertu KATY PERRY

nasledovnú informáciu:

 

Otváranie brán: 18:00

Charlie XCX: 20:00 - 20:35

Katy Perry: 21:00 - 23:00

**********************************************************************

 

4.            VSTUP na štadión je výsuvnými schodiskami. 

VSTUP PRE VOZÍČKAROV je označený z ulice Odbojárov cesty. Doprovod vozíčkara musí takisto mať platnú vstupenku.

VSTUP so sektora STÁTIE POD PÓDIOM nie je cez výsuvné schodiská, ale z prízemia z ulice Odbojárov, cez osobitnú bránu v ľavej časti štadióna, ktorá bude výrazne označená.

 

5.            ZOZNAM NEPOVOLENÝCH PREDMETOV

Je prísne zakázané vnášať do priestorov konania koncertu sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu.

 

6.            BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA

Celý areál štadióna je počas trvania koncertu prísne strážený súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá bude okrem stráženia areálu dohliadať aj na dodržiavanie poriadku. Organizátor si vyhradzuje právo nevpustiť na štadión prípadne vyviesť z areálu štadióna osoby, u ktorých je podozrenie konzumácie alkoholických nápojov, resp. iných omamných látok, spôsobujúcich agresívne správanie a tým ohrozovanie iných návštevníkov koncertu. Návštevníci predstavenia sú povinní riadiť sa bezpečnostnými pokynmi bezpečnostnej služby a príslušníkov Policajného zboru SR.

 

Organizátor nezodpovedá za škody spôsobené nedisciplinovaným chovaním publika. Organizátor rovnako nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností (napr. peňazí, dokladov, šperkov, hodiniek, mobilných telefónov a pod.)

               

7.            OBČERSTVENIE A STÁNKY S REKLAMNÝMI PREDMETMI

V priestoroch štadióna budú k dispozícii stánky s občerstvením a nápojmi a tiež tri stánky s darčekovými a reklamnými predmetmi KATY PERRY, ktoré zabezpečuje a predáva priamo produkcia KATY PERRY viď mapa.

 

8.            DOPRAVA NA KONCERT Z INÝCH MIEST SLOVENSKA

Na koncert sa môžete dopraviť autobusmi z 18 miest v rámci všetkých krajov Slovenska. Cestovný lístok si môžete kúpiť priamo na stránke www.xl.sk (http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava/doprava ). Špeciálne cestovné lístky sú vo zvýhodnených cenách. Výhodou je, že ako návštevník koncertu sa pohodlne a bezpečne doveziete k miestu koncertu a po koncerte zase nastúpite na rovnakom mieste do autobusu smerom domov. Z pohľadu zákazníka tak nemusíte riešiť čas najbližšieho spojenia, prestupovanie na MHD v Bratislave alebo dovoz taxíkom priamo k hale. Zoznam miest a zastávok môžete vidieť na stránke http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava/doprava

 

9.            DOPRAVA NA ŠTADIÓN A PARKOVANIE

Odporúčame na predstavenie prísť mestskou hromadnou dopravou. Na parkovanie môžete využiť parkoviská, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Slovnaft Areny http://www.nepela-arena.eu/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600184&id=1826.

Parkovisko v podzemnej garáži SLOVNAFT areny je vyhradené pre hostí vo VIP sektore a tiež hotelových hostí. Z toho dôvodu v ňom nebude možné počas koncertu parkovať.

 

VEREJNÁ DOPRAVA

Slovnaft Arena sa nachádza na ulici Odbojárov a Trnavskej ceste.

Do centra sa dostanete zo Slovnaft Areny električkami z Vajnorskej ulice, trolejbusovými linkami z Jégeho ulice a tiež hustou sieťou autobusových liniek z Trnavskej cesty. Viac info o doprave do arény a z nej nájdete tu:

http://www.nepela-arena.eu/vismo/zobraz_dok.asp?id_org=600184&id_ktg=1011&p1=1256

 

 

10.          PRVÁ POMOC

                Stanovisko prvej pomoci sa nachádza pod sektorom A10 (viď. mapa).

 

11.          FOTO & VIDEO

Je možné používať mobilné telefóny a kompaktné digitálne fotoaparáty. Profesionálne fotoaparáty (s výmennými objektívmi) a videokamery môžu používať len akreditovaní fotografi a tv štáby.

 

12.          POČAS KONCERTU BUDE POUŽITÝ STROBOSKOP, LASEROVÉ A PYROTECHNICKÉ EFEKTY, KTORÉ MÔŽU BYŤ NEBEZPEČNÉ PRE OSOBY TRPIACE EPILEPSIOU.

               

13.          POZOR:

Upozorňujeme návštevníkov, že vstupenka je cenina a jej falšovanie je vážny priestupok, považovaný 1za trestný čin, ktorý sa trestá podľa príslušného zákona. Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba cez stránku www.xl.sk alebo na oficiálnych predajných miestach. Znehodnotená alebo dodatočne upravovaná vstupenka je neplatná. Za stratu, odcudzenie, alebo poškodenie vstupenky organizátor nenesie zodpovednosť.

 

14. MAPA ŠTADIÓNA
 


27/2/2015 BRATISLAVA SLOVNAFT ARENA


 


SUPERSTAR KATY PERRY OZNAMUJE EURÓPSKE TERMÍNY SVOJHO SVETOVÉHO KONCERTNÉHO TURNÉ, KTORÉ SA USKUTOČNÍ V ROKU 2015.

„Najšialenejší, najlepší a najzábavnejší koncert roku. Päť hviezdičiek.“ Financial Times

V nadväznosti na obrovský úspech svojich aktuálnych koncertov vo Veľkej Británii, ktoré  zožali nadšené recenzie od fanúšikov aj kritikov, globálna superstar Katy Perry dnes oznámila, že sa znovu v roku 2015 vydá do Európy a predstaví sa v 18 krajinách so svojím ohromujúcim programom ʺPrismatic World Tourʺ

 


Svetová superstar Katy Perry vydala v minulom roku svoj tretí štúdiový album s názvom „PRISM“, ktorý vyšiel v októbri 2013. „PRISM“ debutoval na prvom mieste rebríčka iTunes v 97 krajinách a nahrávka dosiahla rekord predajnosti v speváčkinej kariére. Z titulu sa celkovo predalo viac ako 6 miliónov kópií v priebehu šiestich mesiacov od jeho vydania. Prvá skladba z albumu, „Roar“ sa stala celosvetovým hitom – umiestnila sa na prvom mieste v rebríčku iTunes v 96 krajinách a zároveň je to speváčkina ôsma pieseň, ktorá sa dostala na vrchol amerického rebríčka „Billboard Hot 100 Chart“. Zo singlu „Roar“ sa odvtedy predalo viac ako 10 miliónov kópií po celom svete a stal sa najpredávanejším v kanadskej histórii. Ďalší singel „Dark Horse“, úspešne pokračoval a umiestnil sa na 1. mieste v 38-ich krajinách na iTunes a v top 5 v ďalších 90 krajinách na celom svete.

 

V roku 2013 sa Katy Perry stala svetovo najviac sledovanou osobnosťou na sieti Twitter, bola menovaná globálnym veľvyslancom UNICEF, získala nomináciu na dve ceny Grammy (Skladba roka a Najlepší popový sólový výkon), taktiež nedávno získala cenu za najlepšiu speváčku v roku 2013 na MTV European Music Awards

 

 
Katy Perry je aktívna na viacerých frontoch, napr. v Saturday Night Live, partnerstvo s Good Morning America, American Music Awards, Ellen a ďalšie v Spojených štátoch: na svojom konte má veľké promo akcie s MSN a Visa v Kanade; X – Factor, Graham Norton, Jingle Bell Ball & iTunes Festival vo Veľkej Británii, Le Grand Journal vo Francúzsku; Schlag Den Raab & The Voice v Nemecku; X – Factor & Sunrise v Austrálii; X – Factor v Taliansku ; Music Station & Sukkiri v Japonsku a ďalšie.

 

 

Prvá etapa svetového turné Katy Perry bola zahájená tento mesiac vo Veľkej Británii, následne boli na zoznam pridané aj termíny európskych koncertov, ktoré Katy Perry budúci rok absolvuje.

 

Prvé koncertné termíny pre rok 2015 sú nasledovné :


FEBRUÁR
Po       16 Barcelona Palau Sant Jordi
Ut        17 Montpelier Park Suite Arena
Pia       20 Lyon Halle Tony Garnier
So       21 Milan Mediolanum Forum
Po       23 Praha 02 Arena
Ut        24. Krakov Krakov Arena
Št        26  Viedeň Stadthalle
Pia       27  Bratislava Slovnaft Arena

MAREC
Ne       01 Zurich Hallenstadion
Po       02 Mnichov Olympiahalle
St        04 Antverpy Sportpaleis
Št        05 Kolín nad Rýnom Lanxess Arena
So       07 Herning JYSKE Bank Boxen
Po       09 Amsterdam Ziggo Dome
Št        12 Hamburg O2 World
Pia       13 Berlín O2 World
Ne       15 Riga Arena
St        18 Helsinki Hartwall Arena
Pia       20 Oslo Telenor Arena
Ne       22 Stockholm Globe

 

 

 

Cena vstupenky na státie sa bude zvyšovať po každej predanej tisícke o 10 €
Doprovod si zakupuje vstupenku v aktuálnej cene státia.  


Možnosť zakúpenia špeciálnych balíčkov !!! 

Pri zakúpení balíčkov je potrebné aby zákazník, ktorý vstupenky kupuje bol OSOBNE NA KONCERTE!


PRISM HOT TICKET balíček

cena vstupenky 109 €+cena balíčka 90 €

 

Predaj len so vstupenkou 1 kategórie do sektoru A4

 

 • vstupenka na najlepšie sedenie
 • VIP štýlová taška
 • Exkluzívny Katy Perry darček
 • Katy Perry pamätný laminát
 • VIP registrácia
 • Prítomnosť koordinátora

 

Distribúcia ihneď po zaplatení. Dodatočné informácie budú zaslané približne 2 týždne pred koncertom.

 

Všetky balíčky sú NEVRATNÉ a NEPRENOSNÉ. Balíček je možné vrátiť iba v prípade zrušenia koncertu. ZMENA MENA JE NEPRÍPUSTNÁ za akýchkoľvek okolností. Vstupenka a voucher na balíček bude zaslaná ticketingovou spoločnosťou. Darček a pamätná karta budú vydané v deň a na mieste konania koncertu. Pamätná karta neoprávňuje ku vstupu do haly a do zázemia.

 

 Všetky rezervácie musia obsahovať :

 1. Meno zákazníka (osoba, ktorá bude osobne na koncerte)
 2. Doručovacia adresu vrátane krajiny
 3. Emailová adresa
 4. Telefónne číslo
 5. Počet zakúpených balíčkov

 

 (VŠETKY  TIETO POŽADOVANÉ ÚDAJE, VYPĹŇATE PRI REGISTRÁCII)

PRISMATIC EARLY ENTRY balíček

 cena v stupenky 59 € + cena balíčka 90 €

Predaj len so vstupenkou na státie

 

 • Vstupenka na “Státie”
 • Prednostný vstup do priestoru “Státie”
 • VIP štýlová taška
 • Exkluzívny Katy Perry darček
 • Katy Perry pamätný laminát
 • VIP registrácia a vstup
 • Prítomnosť koordinátora

 

Distribúcia ihneď po zaplatení. Dodatočné informácie budú zaslané približne 2 týždne pred koncertom.

 

Všetky balíčky sú NEVRATNÉ a NEPRENOSNÉ. Balíček je možné vrátiť iba v prípade zrušenia koncertu. ZMENA MENA JE NEPRÍPUSTNÁ za akýchkoľvek okolností. Vstupenka a voucher na balíček bude zaslaná ticketingovou spoločnosťou. Darček a pamätná karta budú vydané v deň a na mieste konania koncertu. Pamätná karta neoprávňuje ku vstupu do haly a do zázemia.

 

Všetky rezervácie musia obsahovať :

 1. Meno zákazníka (osoba, ktorá bude osobne na koncerte)
 2. Doručovacia adresu vrátane krajiny
 3. Emailová adresa
 4. Telefónne číslo
 5. Počet zakúpených balíčkov

  (VŠETKY  TIETO POŽADOVANÉ ÚDAJE, VYPĹŇATE PRI REGISTRÁCII)

THE REFLECTION SECTION balíček

 cena vstupenky  129 € + cena balíčka 100 €

Predaj len so vstupenkou Reflection Section

 

 • Vstupenka do úplne výnimočného priestoru “Reflection Section"
 • VIP štýlová taška
 • Exkluzívny Katy Perry darček
 • Katy Perry pamätný laminát
 • VIP registrácia a vstup
 • Prítomnosť koordinátora

 

Distribúcia ihneď po zaplatení. Dodatočné informácie budú zaslané približne 2 týždne pred koncertom.

 

Všetky balíčky sú NEVRATNÉ a NEPRENOSNÉ. Balíček je možné vrátiť iba v prípade zrušenia koncertu. ZMENA MENA JE NEPRÍPUSTNÁ za akýchkoľvek okolností. Vstupenka a voucher na balíček bude zaslaná ticketingovou spoločnosťou. Darček a pamätná karta budú vydané v deň a na mieste konania koncertu. Pamätná karta neoprávňuje ku vstupu do haly a do zázemia.

 

Všetky rezervácie musia obsahovať :

 1. Meno zákazníka (osoba, ktorá bude osobne na koncerte)
 2. Doručovacia adresu vrátane krajiny
 3. Emailová adresa
 4. Telefónne číslo
 5. Počet zakúpených balíčkov

 (VŠETKY  TIETO POŽADOVANÉ ÚDAJE, VYPĹŇATE PRI REGISTRÁCII)

  9 690  divákov     

XL Promotion