KYLIE MINOGUE

KYLIE MINOGUE

BRATISLAVAZimný štadión Ondreja Nepelu
19.10.201419:30

KYLIE MINOGUE

19.10.2014 V BRATISLAVE

 

MEGAHVIEZDA KYLIE MINOGUE OZNAMUJE JEJ EURÓPSKE TURNÉ

A JEJ NETRPEZLIVO OČAKÁVANÝ NOVÝ ALBUM,

 

Cena vstupenky na státie sa bude zvyšovať po každej predanej tisícke o 5 €
DOPROVOD SI ZAKUPUJE VSTUPENKU V AKTUÁLNEJ CENE STÁTIA. 


KYLIE ZAČALA SVOJU TOUR  v LIVERPOOLE

https://www.youtube.com/watch?v=ojSmfihyEAY


 

Možnosť zakúpenia špeciálnych balíkov!

TIMEBOMB HOT TICKET

 

Predaj len so vstupenkou 1.kategórie

cena vstupenky 85 €

 

TIMEBOMB HOT BALÍČEK ZAHŔŇA:

 vstupenka na sedenie v sektore A4 resp. A10

 • Exkluzívny Kylie darček
 • Kylie pamätná karta
 • Prítomnosť koordinátora
cena balíka 100 €

 

Distribúcia ihneď po zaplatení. Dodatočné informácie budú zaslané približne 2 týždne pred koncertom.

Všetky balíčky sú NEVRATNÉ a NEPRENOSNÉ. Balíček je vratný LEN v prípade zrušenia koncertu. ZMENA MENA JE NEPRÍPUSTNÁ za akýchkoľvek okolností. Vstupenka, ktorá je zároveň voucher na TIMEBOMB HOT balíček bude zaslaná ticketingovou spoločnosťou. Darček a pamätná karta budú vydané v deň a na mieste konania koncertu LEN NA ZÁKLADE PREDLOŽENIA OBČIANSKEHO PREUKAZU OSOBY, KTORÁ BALÍČEK (RESP. BALÍČKY) ZAKÚPILAÚDAJE V PREDLOŽENOM OBČIANSKOM PREUKAZE MUSIA KOREŠPONDOVAŤ S ÚDAJMI UVEDENÝMI V REGISTRAČNOM FORMULÁRI PRI ZAKÚPENÍ BALÍČKA. Pamätná karta neoprávňuje na vstup do haly a do zázemia.

 

Všetky rezervácie MUSIA obsahovať:

 MENO ZÁKAZNÍKA (OSOBA, KTORÁ BUDE OSOBNE NA KONCERTE)

 1. ZASIELACIA ADRESA VRÁTANE KRAJINY
 2. EMAILOVÁ ADRESA
 3. TELEFÓNNE ČÍSLO
 4. POČET ZAKÚPENÝCH BALÍČKOV 

  A balík FEELS SO GOOD (Early Entry)

 

Predaj len so vstupenkou Státie pred pódiom

cena vstupenky 79 €

 

FEELS SO GOOD  (Early Entry) BALÍČEK ZAHŔŇA:

 Vstupenka na “ Státie pred pódiom ”

 • Prednostný vstup
 • Exkluzívny Kylie darček
 • Kylie pamätná karta
 • Prítomnosť koordinátora

cena balíka 100 € 


Distribúcia ihneď po zaplatení. Dodatočné informácie budú zaslané približne 2 týždne pred koncertom.

Všetky balíčky sú NEVRATNÉ a NEPRENOSNÉ. Balíček je vratný LEN v prípade zrušenia koncertu. ZMENA MENA JE NEPRÍPUSTNÁ za akýchkoľvek okolností. Vstupenka, ktorá je zároveň voucher na FEELS SO GOOD balíček bude zaslaná ticketingovou spoločnosťou. Darček a pamätná karta budú vydané v deň a na mieste konania koncertu LEN NA ZÁKLADE PREDLOŽENIA OBČIANSKEHO PREUKAZU OSOBY, KTORÁ BALÍČEK (RESP. BALÍČKY) ZAKÚPILAÚDAJE V PREDLOŽENOM OBČIANSKOM PREUKAZE MUSIA KOREŠPONDOVAŤ S ÚDAJMI UVEDENÝMI V REGISTRAČNOM FORMULÁRI PRI ZAKÚPENÍ BALÍČKA. Pamätná karta neoprávňuje na vstup do haly a do zázemia.

 

Všetky rezervácie MUSIA obsahovať:

 MENO ZÁKAZNÍKA (OSOBA, KTORÁ BUDE OSOBNE NA KONCERTE)

 1. ZASIELACIA ADRESA VRÁTANE KRAJINY
 2. EMAILOVÁ ADRESA
 3. TELEFÓNNE ČÍSLO
 4. POČET ZAKÚPENÝCH BALÍČKOV 


 

Kylie, ktorej prvý singel z jej nového albumu sa cez víkend umiestnil na 12. mieste UK Chart, dnes ohlásila Kiss Me Once Tour. Úžasnou správou je, že jednou zo zastávok na tomto turné je aj Slovensko.

 

19.októbra 2014 vystúpi v Slovnaft Arene v Bratislave.

 

Turné odštartuje vo Veľkej Británii a Kylie v rámci neho navštívi 15 krajín, nevynímajúc Slovensko a Českú republiku. Kylie, preslávená svojimi živými vystúpeniami na Kiss Me Once Tour predstaví to najlepšie z jej už dvoch dekád trvajúcej kariéry.

 

Kylie Minogue, menom Kylie Ann Minogue – speváčka, skladateľka, herečka, dizajnérka, módna ikona a v neposlednom rade filantropka, sa narodila 28.mája 1968 v austrálskom Melbourne.

Na hudobnú scéne vstúpila v roku 1987 s remakom skladby The Locomotion, ktorý sa držal na 1.mieste austrálskej hitparády počas siedmych týždňov a stal sa z neho najväčší singel hit v Austrálii v 80.rokoch.

V roku 1988 Kylie vydáva svoj debutový album s jednoduchým názvom „Kylie“, ktorého predaj presiahol číslo 2 milióny a bol 7x platinový, čo sa predtým nepodarilo žiadnej ženskej interpretke.

 

Od vydania prvého albumu už prešli viac ako dve dekády a Kylie Minogue sa stále drží na hudobnom výslní. Je niekoľkonásobnou držiteľkou Brit Awards, Grammy Awards,cien ARIA, má na svojom konte viac ako 70 miliónov predaných albumov, vo Veľkej Británii ju vyhlásili za najvplyvnejšiu celebritu, je držiteľkou vyznamenania Order of the British Empire – Radu britského impéria za jej prínos k hudbe, skrátka zoznam úspechov Kylie Minogue je nekonečný.

 

Zbrusu nový, už dvanásty štúdiový album s názvom ‘Kiss Me Once’ vychádza dnes 17.marca. Je to jej prvý štúdiový album od roku 2010, kedy vydala album ‘Aphrodite’, a tiež jej prvý album vydaný vo vydavateľstve Roc Nation Management. Výkonnými producentmi bola sama Kylie a Sia Furler, viac známa len ako Sia, austrálska speváčka a skladateľka, ktorá zložila aj úvodnú skladbu albumu. Na albume sa ďalej spolupodieľali Pharrell Williams, ktorý napísal a produkoval skladbu ‘I Was Gonna Cancel’, Ariel Rechtshaid (HAIM) na skladbe ‘If Only’, MNEK na skladbe ‘Feels So Good’ a Greg Kurstin na bonusovom traku ‘Sleeping With The Enemy’.

 

Kylie, whose first single from her new album charted at 12. this weekend, today announces the Kiss Me Once Tour.

 

The tour will open here in the UK and will comprise of 31 shows in 15 countries - including 12 dates in the UK and Ireland.   Famous for her live shows, Kylie’s Kiss Me Once Tour will be true to form as a celebration of both new and old material.

 

Kylie’s brand new album, ‘Kiss Me Once’ is released today. It is her first studio album since 2010’s ‘Aphrodite’, and her first since signing to Roc Nation Management. The album was executive produced by Kylie and Sia, who also penned the title track.  Kylie also teams up with Pharrell Williams (who wrote and produced ‘I Was Gonna Cancel’). Other producers include Ariel Rechtshaid (HAIM) on ‘If Only’, MNEK on ‘Feels So Good’, and Greg Kurstin on bonus track ‘Sleeping With The Enemy’.

 

Tickets for the Kiss Me Once tour go on sale at 9am on Thursday 20th March 

 

Singel ‘Into The Blue’:


UK chart: http://www.officialcharts.com/singles-chart/

 

8 500 divákov

XL Promotion