MASSIVE ATTACK

MASSIVE ATTACK

BRATISLAVANTC SIBAMAC ARENA
04.11.200920:00

>>MASSIVE ATTACK 2006 TU<<

 

Massive Attack sa vracajú na pódiá, v novembri sa ukážu po druhýkrát v Bratislave !
 
Po trojročnej pauze sa svojim priaznivcom začína opäť pripomínať britská trip-hopová formácia Massive Attack. Na prelome septembra a októbra by mala odohrať turné po Veľkej Británii. Začiatkom novembra sa predstaví aj v Bratislave.
Pravdebodobne súbežne so začiatkom turné uzrie svetlo sveta aj "nový" album skupiny. Nahrávka, ktorá je už "nejaký ten piatok" pripravená na vydanie, niesla ešte v roku 2006 pracovný názov 'Weather Underground'. Krátko po tom, ako ho Robert "3D" Del Naja v jednom z rozhovorov zverejnil bez konzultácie s Grantleym "Daddy G" Marshallom, však duo prehlásilo, že sa piata štúdiovka bude volať úplne ináč.
Oficiálny názov dodnes nebol zverejnený a okrem rôznych špekulatívnych správ, ako napríklad tá o spolupráci s Damonom Albarnom, zatiaľ nie sú známe žiadne bližšie informácie. Jednoducho, Massive Attack tak, ako ich poznáme... Za všetko hovorí minuloročné vyhlásenie Roberta Del Naju: "Ako starneme, dozrievame, meníme sa a prebíjame sa životom a novými skúsenosťami, tak sa vyvíjame. A radi si myslíme, že sa to prejavuje aj v našej hudbe - takže pracuj vo svojom vlastnom tempe je naším mottom."
O piatom albume Massive Attack sa hovorilo už pred troma rokmi v promo článkoch k prvému bratislavskému koncertu. A pri ich druhej návšteve je jasné, že sa o ňom bude hovoriť znova. Massive Attack jednoducho dokážu "zastaviť čas". A my sa na nich aj preto naozaj tešíme.

 

 

3000 divákov

XL Promotion