YES

BRATISLAVAAegon Arena NTC
31.05.201419:30

YES

Rocková legenda YES v apríli 2014 vyrazí na európsku časť Set for Triple-Header 2014

IMOBILNÍ a DOPROVOD si kupujú vstupenky v najlacnejšej kategorii v sektore "IMOBILNÍ / DOPROVOD" na ploche IV, ktorý je vyznačný na mapke.

Každý musí mať zakúpenú vlastnú vstupenku aj doprovod


Na koncert YES budú k dispozícii 2 druhy prémiových balíkov

 

Yes – Meet & Greet balík

Balík zahŕňa:

Vstupenku v jednom z prvých 5 radov od pódia
Exkluzívne meet & greet (stretnutie) s kapelou Yes

Osobná fotografia s členmi kapely Yes
Autogramiáda kapely Yes

Fotografia skupiny Yes

Tričko zo špeciálne limitovanej tour edície (len pre VIP balík)

Zberateľský tour plagát (číslovaný, limitovaná edícia)
Oficiálny meet & greet laminátový preukaz (meet & greet pass)

 

Yes – VIP Tour balík

Balík zahŕňa:

Vstupenku v jednom z prvých 15 radov od pódia
Tričko zo špeciálne limitovanej tour edície (len pre VIP balík)

Zberateľský tour plagát (číslovaný, limitovaná edícia)

Fotografia skupiny Yes
Pamätný VIP laminátový preukaz (VIP pass)

 

CENY budú stanovené a oznámené v najbližších dňoch.

V prípade záujmu nás kontaktujte na xlgroup@xl.sk.


 

Držitelia niekoľkých ocenení Grammy awards, rockové stálice, kapela YES, oznámili termíny európskej časti Set for Triple-Header 2014 tour. Kapela predstaví tri najvplyvnejšie rockové albumy, The Yes Album, Close to the Edge, a Going for the One.

 

YES oznámili európsku časť turné 6.6. 2013 v LA v Kalifornii. Turné odštartuje 29.apríla 2014 v anglickom Oxforde a zatiaľ posledná zastávka je naplánovaná na 31.mája 2014 v Bratislave.

 

Na tomto turné sa fanúšikovia môžu tešiť na celkom nový, unikátny zážitok, keďže YES má v pláne predstaviť tri z ich najpopulárnejších albumov v ich úplnej celistvosti. Konkrétne ide o The Yes Album, Close to the Edge, and Going for the One.

 

Členovia kapely Chris Squire (basgitara), Steve Howe (gitara), Alan White (bicie), Geoff Downes (klávesy), a Jon Davison (spev) potešia publikum svojou tvorbou za posledné štyri dekády. Môžeme sa tešiť na klasické hity vrátane skladieb “Yours is No Disgrace,” “I’ve Seen All Good People,” “Starship Trooper,” “Close to the Edge,” “And You And I,” “Going for the One,” “Wonderous Stories,” “Awaken,” a mnohé iné. Na dôvažok, YES bude hrať skladby presne v poradí, v akom sa objavili na štúdiových albumoch.

 

“Tieto tri albumy sme takto hrali počas nášho turné po Severnej a Južnej Amerike a fanúšikovia si ich úplne zamilovali,” hovorí gitarista Steve Howe. “Fanúšikom sa naše hranie naozaj nesmierne páčilo,” potvrdzuje spoluzakladateľ tejto rockovej legendy a zároveň basgitarista Chris Squire, “a nám takisto. Navyše, zahráme aj veci, ktoré nezvykneme hrať live, a ak, tak veľmi zriedkavo. Dokonca si myslím, že jednu skladbu sme naživo nehrali snáď nikdy. Jedná sa o pieseň ‘A Venture’ za albumu The Yes Album.” Alan White pokračuje, “S týmto nazvime ho “Trojalbumovým tour” máme jedinečnú príležitosť podeliť sa s našimi fanúšikmi o postupný hudobný vývin kapely YES v priebehu rôznych období a revidovať skvelé spomienky na tie časy ako aj príležitosť na vytvorenie nových spomienok a zážitkov. Veľmi sa na európske turné tešíme, hlavne na to, ako im  predstavíme tieto skvelé albumy nanovo, ale predovšetkým sa nemôžeme dočkať stretnutia s našimi fantastickými fanúšikmi. Je to pre nás stále úžasná zábava a pevne veríme, že to bude zábava aj pre našich fanúšikov.”

  

Počas svojho európskeho turné kapela YES navštívi Oxford, Glasgow, Londýn, Paríž, Zurich, Brusel, Prahu a mnohé ďalšie mestá, ale hlavne nevynechá ani Bratislavu. Nižšie nájdete kompletný plán turné.

 

 

 

O kapele YES 

Kapelu Yes založili v roku 1968 Jon Anderson a Chris Squire, držitelia ocenenia Grammy. Ich hudba mala zásadný vplyv na vývoj rockovej vlny v hudobnom priemysle v histórii, napríklad takými ikonickými skladbami ako sú “Roundabout,” “Close to the Edge,” “I’ve Seen All Good People,” “Owner of a Lonely Heart,” a nespočetné množstvo ďalších. Za ich viac ako štyridsaťročnú kariéru predali viac ako desať miliónov albumov, naďalej tvoria majstrovskú hudbu, ktorá inšpiruje fanúšikov aj hudobníkov po celom svete.

Pre viac informácií navštívte stránku www.yesworld.com., www.twitter.com/yesofficial a www.facebook.com/yestheband

1.650 divákov

XL Promotion