KATY PERRY - predskokan

KATY PERRY - predskokan

10/Sep

BRATISLAVSKÝ KONCERT KATY PERRY ODŠTARTUJE DARK-POPOVÁ HVIEZDA CHARLI XCX Bratislava, 9.9.2014 Je rozhodnuté! Predskokankou svetovej superstar Katy Perry na jej bratislavskom koncert, ktorý sa bude konať 27. februára 2015 - bude britský objav – mladučká Charli XCX.

BRATISLAVSKÝ KONCERT KATY PERRY ODŠTARTUJE DARK-POPOVÁ HVIEZDA      CHARLI XCX

Bratislava, 9.9.2014

Je rozhodnuté! Predskokankou svetovej superstar Katy Perry na jej bratislavskom koncert, ktorý sa bude konať 27. februára 2015 - http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava , bude britský objav – mladučká Charli XCX.

Charli XCX – vlastným menom Charlotte Emma Aitchison sa narodila v Herdfordshire vo Veľkej Británii, škótskemu otcovi a indickej matke, ktorá však pochádza z Ugandy. Prvé skladby začala písať už ako 14-ročná. Jej prvý album, ktorý však nikdy oficiálne nevyšiel, vydala v roku 2008 pod názvom 14. nasledovali single ako „Stay Away”, "Nuclear Seasons” a “You´re the One” z jej debutového EP You´re the One.

Po dlhšej odmlke Charli XCX vydáva v apríli 2013 jej debutový album True Romance.

Je spoluautorkou hitu Icona Pop – “I Love It” a spolu s austrálskou rapperkou Iggy Azalea dosiahla medzinárodný úspech s hitom “Fancy”. Podľa časopisu Billboard je táto skladba piesňou leta 2014. Táto skladba sa udržala na vrchole amerického singles chart celých 7 týždňov kraľovala americkému singlovému rebríčku od 7. júna a na jeho vrchole sa udržala počas siedmich týždňov

V auguste 2014 Charli XCX zverejnila názov jej druhého štúdiového albumu, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta 21. októbra 2014.

Cesta na vrchol nebýva ľahká, o to sladšia však býva odmena. Je isté, že Charli XCX si vybrala ten správny smer. Svedčí o tom aj fakt, že si ju ako predskokana vybrala taká megahviezda, akou je Katy Perry.

Bratislavský koncert Katy Perry – spolu  s  hviezdičkou  Charli XCX  sa  uskutoční   27. februára 2015 na Zimnom štadióne O. Nepelu – Slovnaft Arena.

Vstupenky a balíčky na http://www.xl.sk/koncerty/katy-perry-prismatic-world-tour-2015-bratislava/buy

Charli XCX na youtube.com:

The Fault In Our Stars I Charli XCX - Boom Clap I Official Video

https://www.youtube.com/watch?v=AOPMlIIg_38

 

Iggy Azalea - Fancy (Explicit) ft. Charli XCX

https://www.youtube.com/watch?v=O-zpOMYRi0w

 

Všetky ďalšie informácie a novinky nájdete na www.xl.sk