KYLIE MINOGUE - organizačné pokyny ku koncertu

KYLIE MINOGUE - organizačné pokyny ku koncertu

15/Okt

Prinášame Vám organizačné pokyny ku koncertu KYLIE MINOGUE, ktorý sa koná v nedeľu, 19.10.2014 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu - Slovnaft Aréne.


ORGANIZAČNÉ POKYNY PRI KONCERTE KYLIE MINOGUE

 

1.   DÁTUM A MIESTO KONANIA

      19.10.2014

      SLOVNAFT Arena - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Odbojárov 9, Bratislava

 

2.   OTVORENIE brán štadióna je cca o 18,00 hod.

 

3.   ZAČIATOK KONCERTU JE PLÁNOVANÝ na 19,30 hod.

 

4.   VSTUP na štadión do sektorov SEDENI, STÁTIE a STÁTIE POD PÓDIOM je výsuvnými schodiskami z ulice Odbojárov.

 

VSTUP PRE VOZÍČKAROV je označený z ulice Odbojárov hneď vedľa pokladníc spoločnosti TIECKETPORTAL. Doprovod vozíčkara musí takisto mať platnú vstupenku.

 

VSTUP PRE MAJITEĽOV VSTUPENIEK „FEELS SO GOOD“ je označený z ulice Odbojárov hneď vedľa pokladníc spoločnosti TIECKETPORTAL. POZOR! Majitelia týchto préminových vstupeniek musia byť pred vstupom o 17:30 hod.

 

5.   ZOZNAM NEPOVOLENÝCH PREDMETOV

      Je prísne zakázané vnášať do priestorov konania koncertu sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické a nealkoholické nápoje, plechovky, jedlo, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu.

 

6.   BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA

      Celý areál štadióna je počas trvania koncertu prísne strážený súkromnou bezpečnostnou službou, ktorá bude okrem stráženia areálu dohliadať aj na dodržiavanie poriadku. Organizátor si vyhradzuje právo nevpustiť na štadión prípadne vyviesť z areálu štadióna osoby, u ktorých je podozrenie konzumácie alkoholických nápojov, resp. iných omamných látok, spôsobujúcich agresívne správanie a tým ohrozovanie iných návštevníkov koncertu. Návštevníci predstavenia sú povinní riadiť sa bezpečnostnými pokynmi bezpečnostnej služby a príslušníkov Policajného zboru SR.

 

      Organizátor nezodpovedá za škody spôsobené nedisciplinovaným chovaním publika. Organizátor rovnako nezodpovedá za stratu a odcudzenie cenností (napr. peňazí, dokladov, šperkov, hodiniek, mobilných telefónov a pod.)

     

7.   OBČERSTVENIE A STÁNKY S REKLAMNÝMI PREDMETMI

      V priestoroch štadióna budú k dispozícii stánky s občerstvením a nápojmi a tiež tri stánky s darčekovými a reklamnými predmetmi KYLIE MINOGUE, ktoré zabezpečuje a predáva priamo produkcia KYLIE MINOGUE viď mapa.

      Šatňa nie je k dispozícii.

 

8.   DOPRAVA NA KONCERT Z INÝCH MIEST SLOVENSKA

       Na koncert sa môžete dopraviť autobusmi z 18 miest v rámci všetkých krajov Slovenska. Cestovný lístok si môžete kúpiť priamo na stránke www.xl.sk (http://www.xl.sk/koncerty/kylie-minogue/doprava). Špeciálne cestovné lístky sú vo zvýhodnených cenách. Výhodou je, že ako návštevník koncertu sa pohodlne a bezpečne doveziete k miestu koncertu a po koncerte zase nastúpite na rovnakom mieste do autobusu smerom domov. Z pohľadu zákazníka tak nemusíte riešiť čas najbližšieho spojenia, prestupovanie na MHD v Bratislave alebo dovoz taxíkom priamo k hale. Zoznam miest a zastávok môžete vidieť na stránke http://www.xl.sk/koncerty/kylie-minogue/doprava.

 

9.   DOPRAVA NA ŠTADIÓN A PARKOVANIE

Odporúčame na predstavenie prísť mestskou hromadnou dopravou. Na parkovanie môžete využiť parkoviská, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Slovnaft Areny http://www.nepela-arena.eu/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600184&id=1826.

Parkovisko v podzemnej garáži SLOVNAFT areny je vyhradené pre hostí vo VIP sektore a tiež hotelových hostí. Z toho dôvodu v ňom nebude možné počas koncertu parkovať.

Upozornenie: nakoľko sa v deň koncertu  19.10.2014 o 17,30 hod. koná futbalový zápas Slovan – Trnava, s ktorým budú pravdepodobne spojené isté dopravné obmedzenia, dovoľujeme si návštevníkov koncertu Kylie Minogue upozorniť, aby na koncert prišli v dostatočnom časovom predstihu.

 

VEREJNÁ DOPRAVA

Slovnaft Arena sa nachádza na ulici Odbojárov a Trnavskej ceste.

Do centra sa dostanete zo Slovnaft Areny električkami z Vajnorskej ulice, trolejbusovými linkami z Jégeho ulice a tiež hustou sieťou autobusových liniek z Trnavskej cesty. Viac info o doprave do arény a z nej nájdete tu:

http://www.nepela-arena.eu/vismo/zobraz_dok.asp?id_org=600184&id_ktg=1011&p1=1256

 

10.  PRVÁ POMOC

       Stanovisko prvej pomoci sa nachádza pod sektorom A10 (viď. mapa).

 

11.  FOTO & VIDEO

Je možné používať mobilné telefóny a kompaktné digitálne fotoaparáty. Profesionálne fotoaparáty (s výmennými objektívmi) a videokamery môžu používať len akreditovaní fotografi a tv štáby.

 

12. POČAS KONCERTU BUDE POUŽITÝ STROBOSKOP, LASEROVÉ A PYROTECHNICKÉ EFEKTY, KTORÉ MÔŽU BYŤ NEBEZPEČNÉ PRE OSOBY TRPIACE EPILEPSIOU.

           

13. POZOR: Upozorňujeme návštevníkov, že vstupenka je cenina a jej falšovanie je vážny priestupok, považovaný 1za trestný čin, ktorý sa trestá podľa príslušného zákona. Upozorňujeme návštevníkov, aby si vstupenky kupovali iba cez stránku www.xl.sk alebo na oficiálnych predajných miestach. Znehodnotená alebo dodatočne upravovaná vstupenka je neplatná. Za stratu, odcudzenie, alebo poškodenie vstupenky organizátor nenesie zodpovednosť.

 

14. MAPA ŠTADIÓNA


KYLIE - organizacne pokyny