LORD OF THE DANCE TOUR 2022

BratislavaIncheba Expo Arena
25.02.202219:00

 

Turné Lord of the Dance sa presúva na rok 2022 

 

S veľkou ľútosťou musíme oznámiť, že predstavenie Lord of the Dance, ktoré malo byť súčasťou česko-slovenského turné vo februári 2021, bolo z dôvodu pretrvávajúcej neistoty, spojenej s pandémiou COVID 19 a vyhláseniami a nariadeniami vlády SR,  preložené na rok 2022. 

 

Nový termín pre Bratislavu je 25. február 2022 

 

Uvedomujeme si sklamanie fanúšikov Lord of the Dance a aj všetkých, ktorí sa na tomto projekte podieľali. Žiaľ, nemôžeme s touto situáciou nič robiť. 

 

Všetky vstupenky ostávajú v platnosti. 

 

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu písomne požiadať o vrátenie vstupenky najneskôr do 17.1.2021! Od tohto dátumu bude vstupenka automaticky presunutá na rok 2022 bez možnosti refundácie.

Štát ustanovil zákonnú lehotu na vrátenie vstupného za lístky 13 mesiacov od pôvodného termínu konania podujatia, budeme sa však snažiť vybaviť vašu požiadavku čo najskôr.

 

Ak ste si zakúpili vstupenku on-line

Žiadosť zašlite na dresu reklamacie@xl.sk s priloženou vstupenkou v elektronickej podobe (najlepšie ako PDF) spolu s dokladom o zaplatení.

Ak ste platili cez TrustPay, budú vám peniaze vrátené na rovnaký účet. Ak ste platili platobnou kartou, zašlite nám prosím aj potvrdenie o zrealizovanej transakcii a peniaze vám pošleme späť na tento účet.

Dôležité:

MENO (názov účtu), IBAN, VSTUPENKA, DOKLAD O ZREALIZOVANEJ TRANSAKCII

V prípade nejasností, alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese: reklamacie@xl.sk

 

LORD OF THE DANCE sa na Vás teší skoro presne o rok.Lord of the Dance oslavujú 25. výročie uvedením novej show 

Geniálny tanečník Michael Flatley vytvoril svoju tanečnú skupinu Lord of the Dance, založenú na tradičnom írskom tanci, v roku 1996.  

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

Už prvé vystúpenie 27.júla toho roku v Dubline zbúralo všetky doposiaľ zažité predstavy o tanečných show. Nasledovalo celkom 21 vypredaných predstavení v londýnskej Wembley a celosvetové turné. 

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

,, Všetci ti budú hovoriť nie, toto sa ti nemôže podariť! “ Vždy, keď niečo takéto počujem, viem že úspech už mám na dosah ruky. “ 

Tanečná šou Lord of The Dance sa stala tanečným fenoménom a najnavštevovanejším tanečným predstavením vôbec. Michael Flatley po celé roky – aj keď neskôr sám aktívne nevystupoval – dohliadal veľmi prísne na kvalitu pódiového spracovania, choreografie a výber samotných tanečníkov. Teraz, k 25. výročiu, pripravuje nestárnúci Flatley novú show. Jej podobu zatiaľ tají, no aj tak bola Slovenská republika jednou z prvých krajín, ktorá získala pre verných fanúšikov termín na rok 2021.Niet divu, Lod of The Dance totiž vystúpi na Slovensku už niekoľký krát a videlo ju doteraz tisícky divákov. Michael Flatley nasleduje svoj sen a bude to určite opäť nezabudnuteľný zážitok. 

Michael Flatley: ,, Follow your dream...  

LORD OF THE DANCE TOUR 2022

XL Promotion