LORD OF THE DANCE TOUR 2021

BratislavaIncheba Expo Arena
21.02.202119:00

Lord of the Dance oslavujú 25. výročie uvedením novej show 

Geniálny tanečník Michael Flatley vytvoril svoju tanečnú skupinu Lord of the Dance, založenú na tradičnom írskom tanci, v roku 1996.  

LORD OF THE DANCE TOUR 2021

Už prvé vystúpenie 27.júla toho roku v Dubline zbúralo všetky doposiaľ zažité predstavy o tanečných show. Nasledovalo celkom 21 vypredaných predstavení v londýnskej Wembley a celosvetové turné. 

LORD OF THE DANCE TOUR 2021

,, Všetci ti budú hovoriť nie, toto sa ti nemôže podariť! “ Vždy, keď niečo takéto počujem, viem že úspech už mám na dosah ruky. “ 

Tanečná šou Lord of The Dance sa stala tanečným fenoménom a najnavštevovanejším tanečným predstavením vôbec. Michael Flatley po celé roky – aj keď neskôr sám aktívne nevystupoval – dohliadal veľmi prísne na kvalitu pódiového spracovania, choreografie a výber samotných tanečníkov. Teraz, k 25. výročiu, pripravuje nestárnúci Flatley novú show. Jej podobu zatiaľ tají, no aj tak bola Slovenská republika jednou z prvých krajín, ktorá získala pre verných fanúšikov termín na rok 2021.Niet divu, Lod of The Dance totiž vystúpi na Slovensku už niekoľký krát a videlo ju doteraz tisícky divákov. Michael Flatley nasleduje svoj sen a bude to určite opäť nezabudnuteľný zážitok. 

Michael Flatley: ,, Follow your dream...  

LORD OF THE DANCE TOUR 2021 

Nepremeškajte možnosť vidieť svetový formát Lord Of the Dance s novým programom 21.2.2021 v bratislavskej Inchebe. Vstupenky a viac informácií na www.xl.sk

XL Promotion