LUCIE

BRATISLAVASLOVNAFT Arena
29.05.201419:30

26.05.2014 19:30, KOŠICE, Steel Arena

29.05.2014 19:30, BRATISLAVA, Zimný štadión Ondreja Nepelu

 

Skupina LUCIE potvrdila v máji minulého roka svoj návrat na koncertné pódia.  Z pôvodne naplánovaných dvoch slovenských a troch českých koncertov je dnes turné s počtom koncertov 10! 

Vo svojej pôvodnej zostave sa fanúšikom predstaví na 8 koncertoch v Čechách a 2 na Slovensku. Väčšina vstupeniek na koncerty je už vypredaná, preto sa skupina rozhodla pridať desiaty koncert, a to v ČEZ Aréne Ostrava. 

Najslávnejšia česká kapela posledného dvadsaťročia sa vracia po 10-ročnej prestávke a svojim fanúšikom predstaví  zásadné skladby svojej dlhoročnej úspešnej kariéry!

 

Na Slovensku sa skupina LUCIE v zložení David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. predstaví na dvoch koncertoch:

 

Po odhraní dvoch slovenských koncertov sa skupina presunie do Českej republiky, kde ich čakajú tieto koncerty:

 

Vstupenky na slovenské koncerty sú ešte v predaji. Bratislavský koncert je už ale takmer vypredaný. Vzhľadom ku skutočnosti, že v Bratislave odohrá LUCIE len jeden koncert, bude tento týždeň odblokovaných a pustených do predaja posledných pár sto kusov na koncert v Slovnaft Arene.  K dispozícii budú vstupenky na sedenie a rovnako aj na státie.

 

“Záujem o naše koncerty, najmä predpredaj vstupeniek, predčil všetky naše očakávania! Turné štartujeme koncom mája na Slovensku a už teraz sa na našich slovenských fanúšikov veľmi tešíme! Intenzívne skúšame a veríme, že za sebou zanecháme nevšedný koncertný zážitok,” odkazuje skupina LUCIE svojim fanúšikom.

 

Skupina LUCIE už v týchto dňoch veľmi intenzívne pracuje na príprave koncertov – na ich pódiovej, technickej, aj hudobnej stránke. Počas príprav si pred turné posledný raz “odskočí” na Slovensko, aby sa koncom marca stretla so svojimi fanúšikmi na autogramiádach:

 

 

 

 

10.500 divákov

XL Promotion