SADE

BratislavaZimný štadión Ondreja Nepelu
13.11.201120:00

SADE

 

ZAČIATOK KONCERTU PRESNE O 20,00 HOD.

Upozorňujeme všetkých návštevníkov, ktorí si zakúpili vstupenky na tento koncert, že SADE vystúpi  presne o 20,00 hod. Nebude mať žiadnu predkapelu ani DJ-a.

Brány štadióna sa otvoria o 18,00. Týmto by sme všetkých návštevníkov koncertu chceli poprosiť o naplánovanie  času naplánovali tak, aby o najneskôr o 20,00 zaujali svoje miesta  v hľadisku.

 

SADE

SA KONEČNE PO 17 ROKOCH VRÁTILA NA SVETOVÉ KONCERTNÉ PÓDIÁ. NA ZÁKLADE PLATINOVÉHO ÚSPECHU POSLEDNÉHO TITULU „SOLDIER OF LOVE" SADE POTVRDILA DLHO OČAKÁVANÝ COMEBACK.

V snahe vyhovieť obrovskej lojálnej základni fanúšikov sa Sade počas tohto roka predstaví v rámci svojho turné v najväčších arénach po celom svete. Koncerty ponúkajú nezameniteľný speváčkin vokál a klasický zvuk doprovodnej kapely vytvára najintímnejšie zážitky spôsobom, ktorý môže priniesť len nezabudnuteľný výkon Sade. 

Posledné turné absolvovala Sade ešte v roku 2001, kedy svoje piesne odspievala pre viac ako ako milión fanúšikov po celých Spojených štátoch amerických. V Európe však na túto speváčku fanúšikovia čakajú oveľa dlhšie. 

O to neuveriteľnejšie môže znieť správa, že v rámci pripravovaného turné vystúpi Sade aj v Bratislave, a to vďaka ČSOB Finančnej skupine. Predstaví na ňom i piesne so svojej kolekcie nadčasových hitov, akými sú „Smooth Operator", „No Ordinary Love" či „The Sweetest Taboo", rovnako ako aj piesne z poslednej, kritikmi veľmi pozitívne hodnotenej nahrávky „Soldier of Love".

Jedinečný večer v spoločnosti SADE môžete zažiť už 13.novembra 2011 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 

www.sade.com

 

8 000 divákov

 

XL Promotion