THE TARANTINOS

BRATISLAVADOPLER Club, Prievozská 18
22.10.201020:00

NEHANEBNÍ BASTARDI FEAT. THE TARANTINOS

"Inglourious Basterds Party feat. The Tarantinos"

PARTY ROKA!!!

Party, akú ste ešte nezažili!! 22.októbra 2010 sa bratislavské PKO bude doslova otriasať v základoch. Osemčlenné rock a glamour-combo z Londýna totiž prichádza! A vskutku vo veľkom štýle:  čierne obleky, kravaty, slnečné okuliare a biele košele à la Pulp Fiction! Privádzajú do varu každé publikum, ako sa to pred nimi darilo málokomu. Nie je to koncert. Je to príval funku, rapu a hlavne jedna obrovská party!!!!!

Ich repertoár obsahuje songy notoricky známe z Tarantinových filmov Pul Fiction, Reservoir Dogs, From Dusk Till Dawn (Od Súmraku Do Úsvitu), Jackie Brown, Kill Bill und Inglourious Basterds (Nehanební bastardi) ako napr. Son Of A Preacherman, Bang Bang, Girl, Jungle Boogie, Street Life, Hooked On A Feeling atď., ale aj skladby od Fat Boy Slim, Eminem a Grand Master Flash & The Furious Five. Ako bonus odznejú aj takmer zľudovelé dialógy a scény z filmov Quentina Tarantina.

The Tarantinos sú takpovediac všeumelecké dielo. Svojou šou očarili návštevníkov na koncertoch, ktoré sa dajú počítať už na tisíce.

Samotní Tarantinos vystúpia až okolo 23,00 hod., ale party sa začína už omnoho skôr, a to o 20,00 hod., kedy renomovaní DJ-i budú hrať hity od 50-tych do 90-tych rokov minulého storočia. Od twistu, cez rock´n´roll, hity Beatles, nesmrteľného Elvisa, funk&soul Jamesa Browna, hip-hop a black music, Michael Jackson aj Prince, Fat Boy Slim, až po Prodigy, skrátka hudba pre všetkých.

Takú party Bratislava tak skoro nezažije!!!

 

 

1 200 divákov

XL Promotion